Ветмедицина Чернігівщини

Інформаційний сайт,
що висвітлює аспекти роботи служби ветеринарної медицини регіону, діяльність державних ветеринарних установ та приватних фахівців ветеринарної медицини, які процюють за ліцензіями.

Щодо проведення епізоотичних обстеженьГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ
04.02.2015
м. Чернігів
№ 17
Щодо проведення епізоотичних обстежень

Відповідно до повідомлень в деяких областях України у великих свинарських господарствах відмічають захворювання свиней із клінічними ознаками, характерними для епідемічної діареї свиней (далі - ЕДС).

Пунктом 8 розділу ІІІ Закону України від 28.12.2014 №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» передбачено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня – червня 2015року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

На виконання розпорядження заступника Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 26.01.2015 року №13 «Щодо проведення епізоотичних обстежень», при надходженні звернень від суб’єктів господарювання про необхідність проведення їх епізоотичних обстежень державними інспекторами ветеринарної медицини

НАКАЗУЮ:

1. Головним державним інспекторам ветеринарної медицини районів, міст забезпечити проведення епізоотичних обстежень суб’єктів господарювання, які будуть звертатися з вказаного питання, державними інспекторами ветеринарної медицини.

2.  Головним державним інспекторам ветеринарної медицини районів, міст, директору Чернігівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини КИРИЧЕНКУ Валерію Анатолійовичу, директорам районних державних лабораторій ветеринарної медицини:

2.1. У свинарських господарствах, в яких поголів’я основних свиноматок становить більше 500 гол. і більше, забезпечити проведення комісійного відбору проб біоматеріалу відповідно до Порядку відбору проб для виявлення РНК вірусу ЕДС методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що додається;

2.2. Опечатані, відібрані комісійно, проби біологічного матеріалу разом із супровідним листом та актом відбору направити в Інститут ветеринарної медицини НААН України (вул..Донецька, 30 м.Київ) для дослідження на ЕДС;

2.3. Про всі проведені епізоотичні обстеження суб’єктів господарювання, комісійні відбори проб біоматеріалу та доставку його в Інститут ветеринарної медицини НААН України невідкладно інформувати відділ забезпечення протиепізоотичних заходів Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника головного державного інспектора ветеринарної медицини Чернігівської області Павлішена Ю.В.

Начальник головного управління
підпис
В.Д.Кульбако
Ключові слова: епідемічна діарея свиней, ЕДС, відбір проб, епізоотичне обстеження

Мапа регіонів

На жаль, Ви використовуєте застарілу версію оглядача, що не підтримує відображення інтерактивної карти.

Натисніть мапу для вибору регіону

Навіґація