Ветмедицина Чернігівщини

Інформаційний сайт,
що висвітлює аспекти роботи служби ветеринарної медицини регіону, діяльність державних ветеринарних установ та приватних фахівців ветеринарної медицини, які процюють за ліцензіями.

Про оформлення супровідних ветеринарних документів на експорт зерна фуражного з УкраїниУКРАЇНА

ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Наказ
19.08.2014
м. Чернігів
№ 116
Про оформлення супровідних ветеринарних документів на експорт зерна фуражного з України

В зв’язку із повідомленнями, що надходять від операторів ринку зерна про вимагання державними інспекторами ветеринарної медицини експлуатаційного дозволу на зернові склади (елеватори), що свідчить про неналежне виконання на місцях доручення Голови Держветфітослужби України від 11.01.2014 № 15-9-2-11/225 "Про виконання протоколу наради Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2013 року щодо усунення адміністративних перешкод при експорті зерна".

Статтею 1 Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" від 04.07.2002 № 37-ІУ визначено, що зерновий склад - суб’єкт підприємництва, що є власником зерносховища і надає фізичним та юридичним особам послуги із зберігання зерна з видачею складських документів на зерно та в передбаченому законом порядку отримав право на здійснення такої діяльності шляхом участі в Гарантійному фонді виконання зобов'язань за складськими документами на зерно.

Оскільки до зернового складу (елеватора) неможливо застосувати визначення потужності (об'єкта) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів, наведене в Законі України "Про ветеринарну медицину”, для нього не передбачено одержання експлуатаційного дозволу та затвердження в якості експортної потужності (внесення до Переліку потужностей (об'єктів).

Враховуючи зазначене та з метою забезпечення виконання протоколу наради Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2013 року щодо усунення адміністративних перешкод при експорті зерна, розпорядження заступника Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 14.08.2014 № 97

НАКАЗУЮ:

1. Начальникам управлінь ветеринарної медицини в районах, містах

1.1. Забезпечити дотримання вимог діючого законодавства при видачі експлуатаційних дозволів на потужності з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

1.2. Здійснювати оформлення супровідних ветеринарних документів на експорт зерна фуражного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 857 "Про затвердження Порядку видачі ветеринарних документів".

При цьому не вимагати внесення суб’єкта господарювання до Переліку потужностей (об’єктів), яким надано право експорту кормових добавок, преміксів і кормів, затвердженого наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 01.04.2011 № 35 (із змінами і доповненнями).

2. Персональну відповідальність за виконання даного наказу покласти на начальників управлінь ветеринарної медицини в районах, містах.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на в.о. начальника відділу державної інспекції управління державного контролю Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області Сіробабу Р.І.

В.о. начальника головного управління
підпис
С.О. Чаплієв

Мапа регіонів

На жаль, Ви використовуєте застарілу версію оглядача, що не підтримує відображення інтерактивної карти.

Натисніть мапу для вибору регіону

Навіґація