Ветмедицина Чернігівщини

Інформаційний сайт,
що висвітлює аспекти роботи служби ветеринарної медицини регіону, діяльність державних ветеринарних установ та приватних фахівців ветеринарної медицини, які процюють за ліцензіями.

Про перевірки сільськогосподарських підприємствУКРАЇНА

ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Наказ
14.07.2014
м. Чернігів
№ 98
Про перевірки сільськогосподарських підприємств

Відповідно Розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 25.06.2014 № 60 та на виконання Закону України “Про ідентифікацію та реєстрацію тварин”, Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 464, Положення про Єдиний державний реєстр тварин, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 578, Положення про ідентифікацію і реєстрацію великої рогатої худоби, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 17.09.2003 № 342.

НАКАЗУЮ:

1. Головним державним інспекторам ветеринарної медицини районів, міст:

1.1. Під час проведення планових заходів державного ветеринарно- санітарного нагляду (контролю) в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, діяльність яких пов’язана з розведенням, утриманням, забоєм та утилізацією тварин, особливу увагу звертати на вид діяльності підприємства, зазначений в Єдиному державному реєстрі тварин;

1.2. У випадку зміни виду діяльності або припинення функціонування підприємства державні інспектори ветеринарної медицини доручають обласній філії ДП “Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин” внести зміни до Єдиного державного реєстру тварин.

2. Керівнику філії ДП “Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин” (КРИСЬКО Вікторія Станіславівна).

2.1. Забезпечити внесення змін до Єдиного державного реєстру тварин згідно з отриманої інформації.

3.Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділу державної інспекції Головного управління ветеринарної медицини Чернігівської області Подорожного В.О., начальника Чернігівської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Зайця М.П.

Заступник начальника головного управління
підпис
Ю.В.Павлішен
Ключові слова: інспекторські перевірки, Реєстр тварин

Мапа регіонів

На жаль, Ви використовуєте застарілу версію оглядача, що не підтримує відображення інтерактивної карти.

Натисніть мапу для вибору регіону

Навіґація