Ветмедицина Чернігівщини

Інформаційний сайт,
що висвітлює аспекти роботи служби ветеринарної медицини регіону, діяльність державних ветеринарних установ та приватних фахівців ветеринарної медицини, які процюють за ліцензіями.

Про проведення попереднього аудиту виробників яловичини, свинини, молока та молочних продуктівУКРАЇНА

ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Наказ
17.06.2014
м. Чернігів
№ 87
Про проведення попереднього аудиту виробників яловичини, свинини, молока та молочних продуктів

Відповідно Розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 16.06.2014 №58 з метою підготовки до верифікаційного візиту щодо оцінки здійснення контролю при виробництві яловичини, свинини, молока та молочної продукції, призначених для експорту до Європейського Союзу

НАКАЗУЮ:

1. Головним державним інспекторам ветеринарної медицини Ічнянського, Менського районів та міста Прилуки під персональну відповідальність:

1.1. Здійснити попередній аудит згідно діючого законодавства підприємств ПАТ “Ічнянський завод сухого молока та масла”, ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, ПП КФ “Прометей” філія “Менський сир” та ТОВ “ВКП “Прилуки-Агропереробка” на предмет виконання національних ветеринарно-санітарних вимог, дієвості системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) та вимог Європейського Союзу (акт інспектування підприємства та перелік питань для здійснення державного нагляду (контролю) при розведенні, вирощуванні, утриманні або обігу с/г тварин, птиці, риби та інших гідробіонтів додається).

1.2. Узагальнені висновки, акти перевірок заявлених потужностей та постачальників необроблених продуктів тваринного походження (господарств з розведення/вирощування/утримання сільськогосподарських тварин, молочно-товарні ферми) надати до 15-00 години 18.06.2014 року відділу державної інспекції Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області на електронну адресу vdvi@vetmed.gov.ua, тел./факс (0222) 37164.

2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника управління державного контролю заступника начальника Головного управління ветеринарної медицини Чернігівської області Чаплієва С.О.

Начальник головного управління
підпис
В.Д.Кульбако
Ключові слова: аудит, Європейський Союз, система HACCP

Мапа регіонів

На жаль, Ви використовуєте застарілу версію оглядача, що не підтримує відображення інтерактивної карти.

Натисніть мапу для вибору регіону

Навіґація